Biliardové stoly, dnes je nevyhnutnou súčasťou každej sebaúcty klubu. To je len jeden z hlavných druhov zábavy, a preto by mali byť správne dimenzované na stupeň prípravy budúcich zákazníkov, intenzitou používania alebo zdravý životný štýl hospodársku schopnosť majiteľa.

bilard

V našej ponuke Si bude nájsť celý rad

vrátane štýlový končí, resp., veľká hmotnosť a spoľahlivé zariadenia pre rozdelenie sfér. Top kvalita, rýchlosť, dizajn, vzhľad, ako aj účinnosť pridať k tomu, že predložený biliardové stoly, určite sa neuveriteľnú ozdoba každého interiéru, zábava miest, letovísk a osobné byt alebo byty.

Chápeme, zo skúsenosti, že pre klientov jeden z najviac rozhodujúci je metóda na dokončenie tabuľky, jej vzhľad aj funkčnosť. To vyplýva z elitářství položiek tak, ako biliardové stoly, ich ceny, rovnako ako plánované použitie. Takéto funkcie, I) sa môže uviesť, o vzrastu, modernosti a aj v súlade so zbrusu-nový trenami. To si zaslúži mať na pamäti, že naše biliardové stoly vhodné pre použitie v súkromných domoch, kde sa pomocou tabuliek, príležitostné, normálne hobbystyczne ako aj priemyselných centier, kide bazén tabuľky musí byť schopný držať až pred nástrahami ťažké, denné dávkovane.

V tejto súvislosti stoly z našej ponuky môžu byť oddelené právo na tri kategórie výrobkov: stoly, rozumný, elegantný a tiež špeciálne. Počiatočné jeden je vhodné predovšetkým v oblastiach, ktoré sú menej elitných vojakov, napríklad, v krčmách. Špeciálne tabuľky sú lepšie pre leštené interiérov domácností, hotelov alebo štýlové kluby.

Biliardový stôl v ich vlastnom dome alebo doma? Tento Zzravý životný štýlvý ber je predstavte si, že veľa fanúšikov tento fantastický šport. Kľúčovým problémom pre pohodlie hry, v tejto situácii, výber je, ako to bude potrebné, veľká miestnosť pre konkrétny druh tabuľke.

bilard3

Biliard vo vašom dome – minimálny rozmer priestorov
Klasický pool-Biliard, na rozdiel od biliard, videohry je menej zložité, nevyžaduje takéto zameranie alebo veľa hodín pracovať pre správne jazdy pár gule rovno. Stručne povedané – môžu byť dokonalé rozptýlenie počas spoločný večer s blízkymi priateľmi alebo houseparty. Je to úžasný spôsob, zavesiť von s rád ty.

Biliard v dome rozmery

Tri najvýznamnejšie, čo sa týka rozmeru, biliardové stoly je stoly, 7-, 8 – a tiež dziewięciostopowe. Ich rozmery v centimetroch sú postupne: 129 na 228 cm, 142 uvidíte, ako veľa priestoru, čo potrebujete pre každý z týchto tabuľkách, že video hry bola uskutočniteľná?

Vyššie uvedené špecifikácie sú minimálne, ktorá bude určite zagrywanie biele okrúhle, ktorá sa nachádza v blízkosti jednej z kapely (aj keď niekedy s problémami) samozrejme, ak tabuľky vkladáme v strede priestoru. Pre prehľadnosť prenosu sme predpokladať, že pomieszczaniu je absolútne nič sa však tabuľky, Ak priestor je určený pre hranie Biliard mosting pravdepodobné, že na iné miesto, nábytok – a s najväčšou pravdepodobnosťou bude – rozmer musí byť zodpovedajúco zmení.

bilard2

Pozornosť! Že video hra bola úplne pohodlné, vzdialenosť od bočnej strane stola na stenu/ostatné položky musia byť najmenej 155 cm má špeciálny význam v snookri, kde sme používať niektoré zdĺhavé známky.

Snooker je jednou z najťažších druhov športov, v bazéne, ktorý je hlavne preto, že rutinné prenos v Eurosporcie získané v Poľsku v posledných rokoch, dav veriacich. Na rozdiel od popredného bazén-biliard športové to, samozrejme, vyžaduje väčšiu precíznosť a vytrvalosť, okrem výborné technologické schopnosti, ako aj zdĺhavé školenia v minulosti, bude štart, aby milovali jeden spokojnosť niekedy dá, napriek tomu, zohráva dôležitú úplnej spokojnosti.

Okrem toho, majte na pamäti, že akýkoľvek typ zoradiť stĺpec v polohe v rámci miesto vyhradené pre hráčov, efektívne vyhnúť nás z vlastnej skúsenosti.